Telefon+48 510 890 603 Kryspinów 290
Telefon+48 510 894 512 Balice ul. Uśmiechu

Emailbiuro@parkingbalice24.pl Kryspinów 290
Emailbiuro@parkingbalicelot24.pl Balice ul. Uśmiechu


Parkingi przy lotnisku w Balicach. Propozycje postojówLotnisko w Balicach jest największym i najstarszym regionalnym portem lotniczym w Polsce, położonym dziesięć kilometrów od Krakowa, w miejscowości Balice. Jego obszar wynosi około trzystu hektarów, z których codziennie wznoszą się dziesiątki samolotów dwudziestu pięciu linii lotniczych. Lotnisko rocznie obsługuje ponad siedem milionów pasażerów, którzy mogą dostać się na nie komunikacją miejską, pociągiem, busami lub własnym autem. Ta ostatnia opcja jest szczególnie popularna, pozwala bowiem uniezależnić się od godzin kursowania komunikacji i zaplanować podróż na lotnisko w najbardziej komfortowy dla siebie sposób, idealnie dopasowany do godziny odlotu. Jeśli zatem wybierasz się do Londynu, Frankfurtu, Paryża czy Mediolanu i chcesz dostać się na lotnisko swoim samochodem, sprawdź, gdzie możesz go bezpiecznie zaparkować. 

Czytaj dalejKiedy warto skorzystać z parkingu przy lotnisku?Przewóz bagaży i podróż w towarzystwie dużej ilości osób zawsze generuje wiele problemów logistycznych. Warto rozważyć, czy przed wyjazdem korzystać z komunikacji miejskiej lub innej formy transportu zbiorowego, czy zdecydować się na skorzystanie z lotniskowego parkingu i czy rzeczywiście jest to bardziej kosztowne rozwiązanie?

Czytaj dalejCo zrobić z samochodem przed wylotem?Planowanie urlopu to czynność zajmująca zwykle kilka miesięcy. Odpowiedzi na pytania - gdzie, kiedy i w jaki sposób dotrzeć do wymarzonego celu podróży - znane są już na samym początku tego procesu. Często zapomina się jednak o tych bardziej drobiazgowych kwestiach. Jedną z nich jest pozostawienie swojego samochodu na czas pobytu na wakacjach. Auto można zostawić pod domem bądź wybrać parking strzeżony, która opcja jest najlepsza?

Czytaj dalejWitamy na blogu firmy parkingbalice24Blog firmy parkingbalice24.

Czytaj dalej